Jesteś tutaj: Firma » Firma

Kontakt:

IRMARK Sp. z o.o.
Grabówiec 86G
06-102 Pułtusk

0-23 692-00-50

0-23 692-00-51
fax: 0-23 692-55-05

więcej»

O firmie

Firma IRMARK  działa na rynku od 1989 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: kanały i kształtki wentylacyjne prostokątne i kołowe (tzw. „spiro”) jak również osprzęt typu: kratki, tłumiki, przepustnice itp. z blachy ocynkowanej, nierdzewnej oraz spawane z blachy czarnej.

Ponadto kompleksowo wykonujemy prace montażowe systemów wentylacji i klimatyzacji wraz z zakupami urządzeń i komponentów, rozruchem, pomiarami i regulacją. Szczegółowe informacje dotyczące naszego asortymentu dostępne są w zakładce „Katalog”.

Wizytówką firmy IRMARK jest szybka i profesjonalna obsługa obejmująca: doradztwo techniczne, skompletowanie dostawy, sprzedaż naszych produktów w atrakcyjnych cenach, a także na życzenie Klienta montaż instalacji. Naszymi kontrahentami są głównie instalatorzy, firmy wykonawcze - ludzie, którzy cenią nas za indywidualne podejście, szybką realizację zamówień, dużą elastyczność i pomoc w sprawach technicznych, czego dowodem jest współpraca z największymi przedsiębiorstwami w branży.

Nasze produkty wykorzystywane są w obiektach handlowych, halach przemysłowych, budynkach administracji publicznej. Firma IRMARK uczestniczyła m.in. w realizacji takich obiektów jak:

  • centra handlowe i hipermarkety Auchan w Warszawie i Płocku, Arkadia w Warszawie, Carrefour w Warszawie, Zielonej Górze, Gliwicach, Geant w Zabrzu i Poznaniu, Hit w Łodzi, E’Leclerc w Lublinie, Silesia w Katowicach, Media Markt w Białymstoku…,
  • fabryki i hale przemysłowe L’Oreal w Pruszkowie, LG w Mławie, Dell w Łodzi, Drukarnia Amcor w Łodzi…,
  • budynki administracji lub użyteczności publicznej Ambasada Francuska, Hotel Palace, Hotel Grand w Warszawie, Lotnisko Krzesiny w Poznaniu, Lotnisko Okęcie w Warszawie, PWSZ w Ciechanowie, Szpital Akademii Medycznej , Szpital Niekłańska i Płocka w Warszawie, Szpital w Międzylesiu, Ciechanowie, Pułtusku, Pływalnia w Mławie i w Pułtusku…

Łącznie ze stałymi podwykonawcami dysponujemy liczbą 300 osób (w tym 100 osób w firmie macierzystej w dziale produkcji prefabrykacji). Naszym ogromnym atutem jest krótki czas realizacji zamówień.

W roku 2007 zrealizowaliśmy inwestycję polegającą na budowie naszej nowej siedziby. Po przeniesieniu firmy do nowego obiektu, na 1.000 m² powierzchni administracyjno-biurowej nasza kadra inżynieryjno-techniczna pracuje nad profesjonalną realizacją nawet najbardziej nietypowych i odpowiedzialnych projektów dla naszych Klientów. Nowocześnie wyposażoną halę produkcyjną o powierzchni ponad 3.000 m² co miesiąc opuszcza ok. 30.000 m² kanałów i kształtek prostokątnych oraz porównywalna ilość rur i kształtek okrągłych.

Ścisła współpraca z kilkoma firmami transportowymi oraz nasze własne wielkogabarytowe auta dostawcze pozwalają nam realizować przeważającą większość zamówień na zasadzie just-in-time, co eliminuje koszty magazynowania towaru. Produkty z działu elementów okrągłych są dostępne z naszego magazynu wyrobów gotowych na bieżąco, co pozwala na zakup przez Klienta typowych produktów prosto „z półki”.

Staramy się, aby wyroby naszej firmy oraz efekty ich działań zawsze wykraczały ponad standard, stąd też inwestycje w rozwój i zakup najnowszych urządzeń i technologii. Ciągłe inwestycje w nasz park maszynowy pozwalają na podnoszenie jakości produktów utrzymując jednocześnie ceny naszych towarów na konkurencyjnym poziomie.

Posiadamy liczący się potencjał wykonawczy, co gwarantuje terminową realizację każdego zamówienia z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Nadrzędnym celem firmy jest przygotowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Atrakcyjne rabaty udzielane naszym Klientom pozwalają na bycie konkurencyjnym na trudnym i wymagającym rynku robót instalacyjnych. Bazowe ceny naszych wyrobów znajdą Państwo w zakładce „Cennik”.

Wnosimy świeży powiew w branży wentylacji.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

wentylacja - klimatyzacja - producent kanałów wentylacyjnych - montaż systemów wentylacji - rozruch - pomiary - serwis - rury spiro - systemy wentylacyjne
w ofercie również kanały wentylacyjne, kształtki wentylacyjne, kratki wentylacyjne, flexy, przewody elastyczne, anemostaty, zawory, kratki, alumata, conlit, klimafix, izolacje techniczne, klapy p.poż, klapy przeciwpożarowe, nawiewniki szczelinowe, thermaflex, turbiny kominkowe, wentylatory dachowe, przemysłowe, kanałowe, łazienkowe...
realizacja obiektów m.in. w miastach Warszawa Białystok Bydgoszcz Ciechanów Chorzów Częstochowa Elbląg Gdańsk Gdynia Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin Mława Olsztyn Ostrołęka Płock Poznań Pułtusk Radom Sopot Stargard Szczeciński Suwałki Szczecin Toruń Wałbrzych Zielona Góra

stat4u