Jesteś tutaj: Praca

Kontakt:

IRMARK Sp. z o.o.
Grabówiec 86G
06-102 Pułtusk

0-23 692-00-50

0-23 692-00-51
fax: 0-23 692-55-05

więcej»

Praca

Firma IRMARK jako wiodący na rynku producent kanałów wentylacyjnych i wykonawca instalacji, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na:

STANOWISKA PRODUKCYJNE

miejsce pracy: zakład produkcyjny w Grabówcu, gm. Pułtusk

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji i montażu elementów wentylacyjnych z blach stalowych

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub zawodowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • motywacyjny sposób wynagradzania adekwatny do posiadanych kwalifikacji,
  • świadczenia pracownicze zgodne z prawem pracy

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do zakładu osobiście pod adres

IRMARK Sp. z o.o., Grabówiec 86G, 06-102 Pułusk

lub o przesłanie CV na adres e-mailowy: irmark@irmark.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

wentylacja - klimatyzacja - producent kanałów wentylacyjnych - montaż systemów wentylacji - rozruch - pomiary - serwis - rury spiro - systemy wentylacyjne
w ofercie również kanały wentylacyjne, kształtki wentylacyjne, kratki wentylacyjne, flexy, przewody elastyczne, anemostaty, zawory, kratki, alumata, conlit, klimafix, izolacje techniczne, klapy p.poż, klapy przeciwpożarowe, nawiewniki szczelinowe, thermaflex, turbiny kominkowe, wentylatory dachowe, przemysłowe, kanałowe, łazienkowe...
realizacja obiektów m.in. w miastach Warszawa Białystok Bydgoszcz Ciechanów Chorzów Częstochowa Elbląg Gdańsk Gdynia Gliwice Katowice Kielce Kraków Lublin Mława Olsztyn Ostrołęka Płock Poznań Pułtusk Radom Sopot Stargard Szczeciński Suwałki Szczecin Toruń Wałbrzych Zielona Góra

stat4u