MONTER INSTALACJI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

23 marca 2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • wykonywanie robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją, przepisami prawa budowlanego oraz przepisami BHP i p.poż.,
  • wykonywanie przeglądów instalacji wentylacji i urządzeń klimatyzacyjnych.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość podstaw klimatyzacji i wentylacji,
  • mile widziana znajomość podstaw automatyki,
  • mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP,
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • terminowe wypłaty,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • wsparcie merytoryczne przełożonych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • nocleg w delegacji.

MONTER INSTALACJI WENTYLACJI I KLIMATYZACJI
Kliknij, aby załączyć plik CV
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyślij zapytanie

Jestem zainteresowany ofertą Irmark.
Proszę o kontakt