STANOWISKA PRODUKCYJNE

29 września 2023

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Grabówcu, gm. Pułtusk

OPIS STANOWISKA:

  • praca przy produkcji i montażu elementów wentylacyjnych z blach stalowych
  • praca w systemie dwuzmianowym

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • uprawnienia spawalnicze będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • ciekawą, stabilną pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • motywacyjny sposób wynagradzania adekwatny do posiadanych kwalifikacji,
  • świadczenia pracownicze zgodne z prawem pracy

Kliknij, aby załączyć plik CV
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyślij zapytanie

Jestem zainteresowany ofertą Irmark.
Proszę o kontakt