TECHNOLOG

23 marca 2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opracowywanie dokumentacji technicznej związanej z wentylacją,
  • przygotowywanie specyfikacji do procesu produkcyjnego,
  • przyjmowanie zamówień od kontrahentów,
  • obsługa klienta indywidualnego,
  • współpraca z kierownikami budów,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z wysyłką wyrobów.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programów Auto Cad i Wf-Mag,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • terminowe wypłaty,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • wsparcie merytoryczne przełożonych,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

TECHNOLOG
Kliknij, aby załączyć plik CV
Wyślij zgłoszenie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Wyślij zapytanie

Jestem zainteresowany ofertą Irmark.
Proszę o kontakt